Pāriet uz galveno saturu
Agriculture and rural development

Lauksaimniecības tirgi un cenas

Cenu uzraudzība

Eiropas Komisija cieši uzrauga cenu situāciju, lauksaimniecības biržas preču un pārtikas tirgus attīstību un visa gada garumā publicē dažādus ziņojumus.

Biržas preču cenu uzraudzība

Ikmēneša biržas preču cenu infopanelis sniedz ikmēneša datu kopsavilkumu par reprezentatīvāko lauksaimniecības produktu biržas cenām un pārtikas produktu patēriņa cenām ES un pasaules līmenī. Lai gan ne visi produkti ir salīdzināmi ES un pasaules līmenī, ar to ir paredzēts sniegt norādes par jaunākajām cenu izmaiņām.

2024. GADA 27. JŪNIJS
Price dashboard latest issue

Saistītā informācija

Iepriekšējie izdevumi

Prognozes

Eiropas Savienības laukaugu, gaļas un piena produktu tirgu īstermiņa perspektīvas tiek publicētas trīs reizes gadā (februārī, jūnijā un septembrī). To pamatā ir Eiropas Komisijas Lauksaimniecības un lauku attīstības ģenerāldirektorāta tirgus ekspertu apsvērumi un jaunākie pieejamie dati.

Vidēja termiņa perspektīvas, kas atspoguļo lauksaimniecības tirgu un ienākumu perspektīvas nākamajā desmitgadē, tiek publicētas reizi gadā, parasti decembrī. Tajās ietilpst tirgus un nozares ienākumu prognozes, kas izstrādātas, pamatojoties uz konkrētiem pieņēmumiem par makroekonomiskajiem apstākļiem, lauksaimniecības un tirdzniecības politikas vidi, laikapstākļiem un starptautiskā tirgus attīstību.

Tirgus kopsavilkumi un ziņojumi

Ir virkne kopsavilkumu un ziņojumu, kuros analizēta pasaules un ES lauksaimniecības tirgu attīstība. Aplūkotie temati cita starpā ietver pārtikas piedāvājumu un pieprasījumu pasaulē, bioloģisko produktu importu un nodrošinātību ar pārtiku pasaulē.

Pasākumi

  • Izstādes
  • piektdiena, 2024. gada 26. jūlijs, 09.00 - pirmdiena, 2024. gada 29. jūlijs, 18.30 (CEST)
  • Libramont-Chevigny, Belgium
  • Ārējs pasākums